Generický Xenical (Orlistat) 60 mg

Generický Xenical (Orlistat) 60 mg

Availability: Není skladem

2,94 US$
  • Koupit 60 za 2,85 US$ kus a ušetřit 4%
  • Koupit 90 za 2,70 US$ kus a ušetřit 9%

Rychlý přehled

Název produkt: Generický Xenical (Orlistat) 120 mg
Název účinné látky: Orlistat
Výrobce: La Roche
Dávkování
120mg

Generický Xenical (Orlistat) 60 mg

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Xenical je lék užívaný a předepisovaný především ke snížení váhy. Jeho účinnou látkou je orlistat, který funguje tím, že se zaměří na významné procento tuku konzumované člověkem a pak brání jeho trávení a vstřebání do těla. Blokováním asi jedné třetiny tuku, který zkonzumujete, je Xenical schopen redukovat Váš příjem kalorií, aniž byste museli méně jíst.

Jak se Generický Xenical liší od jiných léků na snížení váhy nabízených na trhu? 
Většina jiných léků určených ke snížení váhy, které se dnes na trhu prodávají, fungují na bázi potlačování chuti k jídlu, což znamená, že ovládají určité enzymy v těle, takže jsou do mozku přenášeny signály "plného žaludku" . Tyto jiné léky Vám pomáhají cítit se již plně, snižují příjem jídla a kalorií. Xenical naproti tomu nesnižuje Vaši chuť k jídlu. Nedostává se do krevního oběhu, ani neovlivňuje Váš mozek. Funguje jednoduše zablokováním trávení a vstřebávání tuků, čímž výrazně snižuje jejich příjem.

Je Generický Xenical návykový?
Xenical není návykový, neboť neovlivňuje žádné enzymy ani látky v mozku.

Jak mám Generický Xenical užívat?
Typické dávkování léku Xenical neboli orlistatu je 60mg. Vezměte si jednu kapsli během tří hlavních jídel během dne. Můžete si ji vzít bezprostředně před, během nebo bezprostředně po jídle. Mějte na paměti, že Xenical funguje, pouze pokud je ve Vašem jídle obsažen tuk. Pokud si právě nemůžete dát hlavní chod nebo Vaše jídlo neobsahuje žádný tuk, můžete při tomto konkrétním jídle dávku léku Xenical vynechat.

Má Generický Xenical nějaké vedlejší účinky?
Možné vedlejší účinky léku Xenical jsou obvykle spojovány s jeho hlavní činností blokování trávení a vstřebávání tuku. Patří sem plynatost, mastná nebo olejovitá stolice a zvýšená frekvence stolice. Tyto účinky jsou obvykle pouze dočasné a měly by samy odejít. Pokud máte z některého z těchto účinků obavy, poraďte se se svým doktorem.

Jaký je rozdíl mezi léky generický a značkový Xenical?
Žádný jiný rozdíl, kromě jeho ceny, mezi nimi není. Oba léky generický a značkový Xenical obsahují stejnou účinnou látku, kterou je orlistat. Díky tomu mohou oba léky poskytovat stejné účinky.

Kupte si generický Xenical na snížení váhy online, bez lékařského předpisu a nechte si jej diskrétně a zdarma zaslat do České republiky!