Generická Acomplia (Riomont) 20 MG

Generická Acomplia (Riomont) 20 MG

Availability: Není skladem

5,79 US$
  • Koupit 60 za 5,45 US$ kus a ušetřit 6%
  • Koupit 90 za 5,20 US$ kus a ušetřit 11%

Rychlý přehled

Název produktu Generická Acomplia (Riomont) 20 MG
Název účinné látky: Rimonabant
Výrobce: Sunrise Remedies
Dávkování: 20

Generická Acomplia (Riomont) 20 MG

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Acomplia byla vytvořena, aby zastavila chuť k jídlu natolik, že pomůže lidem zhubnout a pomůže jim také omezit jejich další nezdravé touhy. Acomplia obsahuje účinnou látku Rimonabant. Jedná se o selektivní blokádu receptoru CB1 endocannabinoid.

Jak Acomplia funguje? 
Acomplia funguje zablokováním receptorů nazývaných cannabinoid 1, které stimulují hlad a další chutě v mozku. To znamená, že při užívání léku Acomplia budete jíst automaticky méně, protože nebude pociťovat hlad. To, že budete méně jíst, Vám pomůže i pro snížení hladiny cholesterolu.

Jak lék Acomplia užívat? 
Generická Acomplia je dostupná v jednom typu dávkování: 20mg. Acomplia může být užívána jedenkrát denně, s jídlem nebo bez. Lék Acomplia nelze užívat déle než jeden rok. Ohledně užívání tohoto přípravku se poraďte s Vaším lékařem.

Rimonabant, stejně jako jiné léky, může někdy způsobovat nežádoucí účinky, jejichž intenzitu nelze předvídat. Mohou to být vedlejší účinky jako poruchy nervového systému, podrážděnost, úzkost, nespavost, zažívací potíže, zvracení, deprese a nevolnost. Pokud se jakýkoliv z těchto nežádoucích účinků objeví, začne zasahovat do Vašeho každodenního života, pak byste měli kontaktovat svého lékaře.

Kupte si lék generická Acomplia (Rimonabant) pro léčbu obezity online, bez lékařského předpisu, diskrétně a bez poplatků za dopravu do České republiky!