Generická Levitra (Vardenafil) 20 mg

Generická Levitra (Vardenafil) 20 mg

Availability: Na skladě

3,00 US$
  • Koupit 60 za 2,90 US$ kus a ušetřit 4%
  • Koupit 100 za 2,70 US$ kus a ušetřit 10%
  • Koupit 120 za 2,50 US$ kus a ušetřit 17%
Generická Levitra (Vardenafil) 20 mg is available for purchase in increments of 10
NEBO

Rychlý přehled

Název produktu: Generická Levitra (Vardenafil) 20 mg
Název účinné látky: Vardenafil
Výrobce: Sunries Remedies
Dávkování: 20

Generická Levitra (Vardenafil) 20 mg

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Popis a určenie :

Levitra patrí do skupiny liekov, ktoré sa používajú na liečbu ťažkostí s dosiahnutím alebo udržaním erekcie (erektilná dysfunkcia). O ťažkostiach s erekciou Najmenej jeden z desiatich mužov má niekedy problémy s dosiahnutím alebo udržaním erekcie. Môžu existovať fyzikálne alebo psychologické príčiny, alebo zmiešanie oboch. Akákoľvek je príčina, kvôli svalovým zmenám a zmenám krvných ciev v penise nezostáva dostatočné množstvo krvi na jeho stvrdnutie a udržanie tvrdosti. Levitra účinkuje len vtedy, keď ste sexuálne stimulovaný. Znižuje účinok prirodzenej chemickej látky v tele, ktorá spôsobuje zrušenie erekcie. Levitra umožní dostatočne dlhú erekciu na uspokojivé dokončenie sexuálnej aktivity.

Spôsob použitia :

Liek sa obvykle užíva jednorázovo v dávke 1 tableta, vždy v čase plánovanej sexuálnej aktivity (asi 25 až 60 minút pred plánovaným stykom). Tableta sa užije na lačno (užitie po jedle oneskorí nástup účinku), vždy v celku a zapije sa trochou vody. V priebehu jedného dňa možno užiť maximálne 1 tabletu. Liek môže ovplyvňovať pozornosť. Nepiť alkohol.

Dávkovanie : Vhodnú dávku určí ošetrujúci lekár.Prípravok Levitra 20mg užite približne 20 až 25 minút pred predpokladanou sexuálnou aktivitou.Pri súčasnej sexuálnej stimulácii môže byť erekcia dosiahnutá kedykoľvek v období 20 minút až 5 hodín po užití prípravku.Prehltnite 1 tabletu a zapite ju pohárom vody.Neužívajte viac ako jednu tabletu prípravku Levitra 20mg denne.

Vedľajšíe účinky: Ako u väčšiny liekov môžu sa objaviť vedľajšie účinky, ktoré sú obvykle mierne a prechodné. Medzi časte patrí bolesť hlavy a začervenanie tváre. Medzi ďalšie vedľajšie príznaky, ktoré sa objavujú zriedka, ale boli zaznamenané, patrí porucha trávenia, závrate, upchatý nos a vliv na videnie. Ak u seba zistíte erekciu, ktorá trvá viac ako 4 hodiny, musíte okamžite vyhľadať lekára. Tabletky uchovávajte v ich pôvodnom obale, pri teplote nepresahujúcu 10-30°C.