Generická Priligy (Dapoxetine) 60mg

Generická Priligy (Dapoxetine) 60mg

Availability: Na skladě

5,25 US$
  • Koupit 30 za 5,05 US$ kus a ušetřit 4%
  • Koupit 50 za 4,90 US$ kus a ušetřit 7%
  • Koupit 60 za 4,60 US$ kus a ušetřit 13%
Generická Priligy (Dapoxetine) 60mg is available for purchase in increments of 1
NEBO

Rychlý přehled

Název produktu: Priligy
Název účinné látky: Dapoxetine
Dávkování: 60 mg

Generická Priligy (Dapoxetine) 60mg

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Předčasná ejakulace je termín, který se používá v případě, že muž během pohlavního styku ejakuluje příliš brzy, respektive předtím, než orgasmu dosáhne jeho partner. Tento stav se však často zanedbává a neléčí.  Předčasná ejakulace může postihovat muže všech věkových skupin a může je také v podstatě potkat za jakékoliv situace. Mladí muži mohou mít díky tomuto problému potíže s navazováním vztahů se ženami a mívají také velmi malé sebevědomí, neboť se bojí, že selžou.

Priligy dapoxetine je vůbec první lék speciálně pro léčbu předčasné ejakulace. Lék patří do skupiny léčiv nazývaných selektivní inhibitor zpětného vychytávání serotoninu (SSRI), s krátký half-life 1 nebo 2 hodiny. SSRI jsou antidepresiva obvykle předepisují pacientům, kteří trpí úzkostí a depresí. Studie ukázaly, že předčasná ejakulace dochází z důvodu nerovnováhy v mozku chemické látky, serotonin. Na základě tohoto výzkumu, mnoho lékařů bylo předepisování SSRI pro 'off label' pro pacienty, kteří trpí předčasnou ejakulací. Nicméně, jak SSRI obvykle 2 týdny, aby se stala efektivní, je použití u pacientů s předčasnou ejakulací může způsobit nežádoucí účinky. Unikátní výhodou Priligy je to, že přichází s krátký half-life pouze 1 nebo 2 hodiny. Pacienti, proto stačí, aby Priligy dapoxetine 1-3 hodina před předpokládané sexuální aktivitou. Klinické studie ukázaly, že Priligy prodlužuje doba trvání sex v průměru o 200-300%. Priligy dapoxetine prokazatelně bezpečné léky a je schválen pro použití v několika evropských zemích včetně Finska, Švédska, Portugalska, Rakouska a Německa a je ke schválení v jiných evropských zemích. Priligy dapoxetine je v současné době ve fázi III pro výživu a drogy (FDA) schvalovací proces.

Hlavní účinnou látkou léku Priligy je Dapoxetin, který stimuluje u mužů serotonin. Výsledkem je prodloužení sexuální aktivity až o 3 násobek času (samozřejmě záleží na každém jedinci, jak bude jeho tělo reagovat). Na rozdíl od jiných léků, které předčasné ejakulaci také zabraňují, začíná lék Dapoxetin působit téměř okamžitě a už po 1-2 hodinách jsou účinky užívání tohoto léku zřejmé. Nicméně, po 3 hodinách se koncentrace tohoto léku v těle sníží, respektive léčebné účinky zmizí. Priligy tedy pomáhá při momentální okamžité a jednorázové potřebě, a zároveň přitom podporuje dosažení hormonální rovnováhy.

Výsledky studií týkajících se léčby předčasné ejakulace jsou přesvědčivé. Dokazují, že užívání tohoto léku v případě aktuální potřeby pomůže mužům dosáhnout významného zlepšení jejich problémů s předčasnou ejakulací. Studie dále ukazují, že pokud se Dapoxetin užívá správně podle nařízení lékaře, tak se ejakulace v průměru posouvá až o 400%. Vedlejší účinky doprovázející užívání tohoto léku jsou pouze slabé a ne příliš časté.

Užívejte jednu tabletu v rozmezí 30 minut až 2 hodin před plánovaným pohlavním stykem.