Generický Accutane (Irotin) 10mg

Generický Accutane (Irotin) 10mg

Availability: Není skladem

2,50 US$
  • Koupit 40 za 2,40 US$ kus a ušetřit 4%
  • Koupit 60 za 2,30 US$ kus a ušetřit 8%
  • Koupit 80 za 2,20 US$ kus a ušetřit 12%

Rychlý přehled


Název produkt: Generický Accutane (Irotin) 10mg
Název účinné látky: Irotin
Dávkování: 10


Generický Accutane (Irotin) 10mg

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Accutane je lék používaný při léčbě vážnějších příznaků akné.

Jak Generický Accutane funguje? 
Akné je obvykle způsobeno nadměrnou produkcí mazu v hyperaktivních mazových žlázách pod kůží. Příliš mnoho mazu může mazové žlázy zablokovat, a tím dochází ke množení baktérií. To vede k zanícení kůže a nakonec k akné.

Accutane obsahuje složku isotretinoin, která patří do skupiny léků nazvaných retinoidy. Retinoidy jsou deriváty vitamínu A a jako takové pomáhají k celkovému zlepšení stavu pleti prostřednictvím snížení produkce mazu nebo přírozené mastnoty pleti.

Díky používání léku Accutane se aktivita mazových žláz sníží, což pak snižuje množství produkovaného podkožního mazu. Lék chrání žlázy před jejich ucpáním nadměrným množstvím mazu, eliminuje a předchází akné.

Jak se Generický Accutane liší od značkového léku Accutane? 
Generická a značková varianta léku Accutane je stejná, pokud bereme v úvahu obsah jejich aktivních složek. Jediným rozdílem je cena. Generický Accutane je mnohem levnější než značkový Accutane.

Jak Generický Accutane užívat? 
Accutane je dodáván ve dvou variantách: 10mg a 20mg kapsle. Doporučuje se užívat nejdříve dávkování s nižší hodnotou a v případě nedosažení požadovaného výsledku pak přejít na druhou variantu. Řiďte se však pokyny svého lékaře. V žádném případě byste neměli zvyšovat ani snižovat Vaše dávkování bez předchozí konzultace s lékařem. Accutane je možné užívat s jídlem nebo bez; ale Váš doktor Vám může doporučit užívat jej pro lepší absorbci s jídlem. Kapsle nedrťte ani nežvýkejte; celé je spolkněte a zapijte dostatkem vody nebo mléka.

Jaké jsou vedlejší účinky léku Generický Accutane? 
Generický Accutane, stejně jako ostatní léky na trhu, může a nemusí způsobovat dočasné vedlejší účinky jako rozostřené vidění a zvýšenou hladinu cholesterolu. Tyto účinky by měly postupem času samy odeznít. V případě, že se tak nestane nebo se budou zhoršovat, pak okamžitě kontaktujte svého lékaře.

Kdy mohu při užívání léku Generický Accutane očekávat nějaké výsledky? 
K odeznění akné dojde většinou do 12 až 16 týdnů léčby a účinky by měly vydržet ještě dlouhou dobu po ukončení celé léčby. Pokud se problémy již nevyskytují, pak se opakování léčby obvykle nedoporučuje. Pokud k opakování léčby dojde, pak by se s ní nemělo začínat dříve než po minimálně osmi týdnech po ukončení předchozí léčby, neboť během této doby může dojít k viditelnému zlepšení stavu.

Pro koho není užívání léku Generický Accutane vhodné?
Těhotné ženy nebo ty, které se snaží otěhotnět, by neměli Accutane užívat, neboť může způsobit vážné vrozené vývojové vady dítěte.

Kupte si generický Accutane pro léčbu akné online, bez lékařského předpisu, diskrétně a bez poplatků za dopravu do České republiky!